Nowoczesna technologia w stomatologii 0 2491

nowoczesny gabinet stomatologiczny

Jeszcze do nie tak dawna wizyta u dentysty nie należała do zbyt przyjemnych. Przez wielu pacjentów kojarzona była z nieprzyjemnymi sensacjami zmysłowymi – bólem, nieprzyjemnym zapachem i dźwiękiem. Nowoczesne techniki leczenia zębów niewiele mają wspólnego z tymi z ubiegłego wieku. Szczególnie u dentysty możemy odczuć, jak bardzo technologia poszła do przodu – dzięki niej możemy uzyskać piękny i zdrowy uśmiech bez nieprzyjemności.

Nowoczesna technologia w służbie stomatologii

Leczenie zębów i stomatologia estetyczna

Nie tylko leczenie zębów jest znacznie mniej bolesne (a nawet bezbolesne). Dentyści oferują swoim pacjentom również zabiegi typu anti-aging, które pozwalają przeciwdziałać nieestetycznemu wyglądowi uzębienia, które może mieć miejsce na skutek nieprawidłowej higieny, ale również upływu lat. Każdy profesjonalny gabinet w dzisiejszych czasach oferuje swoim pacjentom możliwość założenia licówek i koronek, a także ustalenia nowej wysokości zgryzu, czy odtworzenia brakujących zębów. Dzięki temu możemy cieszyć się pięknym uśmiechem nawet wtedy, gdy nasze zęby straciły już swój młodzieńczy wygląd. Technika ta ma wpływ nie tylko na stan samego uzębienia, ale również rysy twarzy. Poprzez uzupełnienie braków w uzębieniu uzyskujemy pogodniejszą buzię, spłycamy zmarszczki, nadajemy ustom pełniejszy kształt i podnosimy policzki.

Nowoczesne wybielanie

Dzięki najnowszym zdobyczom technologii nasze zęby mogą być bielsze jeszcze szybciej i na dłużej, a zabiegi możemy wykonywać nawet w domu. Bardzo interesującą techniką wybielania jest dwuwarstwowy preparat, który umożliwia zmianę koloru zębów już nawet w pięć minut. Jeden zabieg umożliwia rozjaśnienie uzębienia już o cztery odcienie. Pełne efekty dostrzeżemy jednak dopiero po kilku dniach.

Mogłoby się wydawać, że uzyskanie takich efektów nie jest do końca bezpieczne. Wręcz przeciwnie! Zastosowanie preparatu jest całkowicie niegroźne dla zdrowia pacjenta, a daje rezultaty, które są niemożliwe do osiągnięcia tradycyjnymi metodami. Zainteresowani powinni pytać swojego dentysty o Zoom QuickPro.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *