Analiza parametrów bioreakcji z analizatorami Vi-CELL 0 658

Analizatory i liczniki komórek wykorzystywane w przemyśle i profesjonalnych laboratoriach to urządzenia, od których precyzji i efektywności zależą wyniki pomiarów w zakresie liczby komórek w badanych próbkach, ich wielkości, żywotności oraz analizowanie przebiegu hodowli niezależnie od skali, na jaką jest ona prowadzona (laboratoryjna lub przemysłowa).

Innowacyjne analizatory Vi-CELL marki Beckman Coulter w ofercie ITS Science

Beckman Coulter to renomowana, uznana na całym świecie marka innowacyjnych analizatorów i liczników komórek, które zostały opracowane z myślą o zastosowaniu do różnych typów analizy komórkowej. Dzięki niezawodnej inżynierii, zaawansowanej technologii oraz intuicyjnej obsłudze urządzenia te są z powodzeniem wykorzystywane przez najlepsze ośrodki badawcze w kraju i za granicą. Analizatory Vi-CELL są przystosowane do pracy zarówno na produkcji, jak i w strefach czystych czy w farmacji.

Analizatory Vi-CELL BLU

Analizatory z tej serii to w pełni automatyczne urządzenia, które wykorzystują metodę wybarwiania błękitem trypanu do określania żywotności oraz zliczania komórek m.in. w biofarmacji i badaniach naukowych. Cechują się kompaktową konstrukcją i niewielkimi wymaganiami w zakresie wielkości próbki, a także niezwykle szybkim czasem analizy (100 zdjęć próbki w zaledwie 90 sekund). Możliwe jest także jednoczesne analizowanie wielu próbek w tym samym procesie, przy wykorzystaniu 24-pozycyjnego autosamplera karuzelowego albo płytek 96-dołkowych. Samo przygotowanie próbek, ich analiza oraz czyszczenie po zakończeniu pracy odbywa się w sposób automatyczny, co znacznie upraszcza obsługę urządzenia.

Analizatory bioreakcji Vi-CELL MetaFLEX

Analizatory Vi-CELL MetaFlex są przeznaczone do błyskawicznego wykonywania analiz bardzo wielu parametrów bioreakcji przy użyciu niewielkiej próbki (wymagane jest jedynie 65 μl objętości). W czasie zaledwie 35 sekund uzyskuje się precyzyjny pomiar pH, pO2, pCO2, a także stężenia glukozy, mleczanu, elektrolitów oraz metabolitów i wielu innych parametrów, zależnie od potrzeb. Bezdyskusyjną zaletą analizatora Vi-CELL MetaFLEX są jego niewielkie gabaryty, urządzenie nie wymaga również częstego serwisowania, a kalibracja odbywa się automatycznie bez konieczności dokupowania dodatkowych wzorców oraz odczynników.

Analizatory Vi-CELL XR

Analizatory Vi-CELL z serii XR są przeznaczone do pomiaru ilości oraz żywotności komórek w sposób w pełni automatyczny, przy czym maksymalny załadunek to 9 płytek. Dzięki całkowitej automatyzacji procesu analizy komórek eliminowane są potencjalne błędy operatora na każdym etapie, co przekłada się na precyzję badań i obiektywność oraz powtarzalność pomiarów. Analizator żywotności komórek Vi-CELL XR jest w pełni zgodny z wymaganiami farmakopealnymi i GMP oraz 21 CFR part 11.

ITS Science – najwyższej klasy analizatory i liczniki komórek

ITS Science to polska firma, której oferta obejmuje szeroką gamę produktów i rozwiązań przeznaczonych dla profesjonalnych laboratoriów, placówek badawczych czy zakładów produkcyjnych. Dostępne w asortymencie ITS Science innowacyjne urządzenia do analizowania i liczenia komórek renomowanej marki Beckman Coulter spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania i normy bezpieczeństwa wymagane w produkcji farmaceutycznej i biofarmaceutycznej.

Pełna oferta ITS Science, obejmująca najwyższej klasy analizatory bioreakcji i profesjonalne wyposażenie laboratoriów, jest dostępna bezpośrednio na stronie firmy pod adresem: https://www.itsscience.pl/produkty/analizatory-i-liczniki-komorek.html

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *